Wycieczka do Łańcuta, Markowej i Leżajska

Wycieczka do Łańcuta, Markowej i Leżajska

Oddział Miejski PTTK w Mielcu zaprasza wszystkich członków sympatyków oraz ich rodziny na wycieczkę do Łańcuta, Markowej oraz Leżajska w dniu 10.06.2017r.

Program wycieczki:
– Muzeum – Zamek w Łańcucie
– Muzeum Rodziny Ulmów w Markowej
– Klasztor Bernardynów w Leżajsku

Koszt wycieczki:
90zł – uczniowie i członkowie PTTK,
100zł – pozostali uczestnicy

W cenę wycieczki wliczony jest przejazd autokarem, wstęp do zwiedzanych obiektów, opłaty przewodnickie, ubezpieczenie NW oraz 1 posiłek w trakcie wycieczki.

Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane do dn. 29-05.2017 r. w biurze PTTK Mielec ul.Chopina 8 w każdy poniedziałek w godzinie 13:30 do 16:30.

Dodatkowe informacje w biurze PTTK w Mielcu ul. Chopina 8 w poniedziałek: godz. 13:30 do 16:30
Lub telefonicznie – nr tel. 17 586 23 63 (biuro)
nr tel. 17 586 36 79 (organizator kol. Adam Gorczyca)

Godzina wyjazdu 7:30 z pod TESCO.

Z turystycznym pozdrowieniem
Zarząd Oddziału.