Wycieczka na pojezierze

Oddział Miejski PTTK w Mielcu organizuje 8-o dniową wycieczkę turystyczno-krajoznawczą na pojezierze augustowsko-suwalskie w dniach od 05.08 – 12.08.2017r. Do udziału w wycieczce zapraszamy członków stowarzyszenia, sympatyków wraz z rodzinami.

Program wycieczki:

• Święta Góra Grabarka
  • Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem
  • Rejs statkiem na trasie Augustów – Studziennicza
  • Spływ kajakowy po rzece Marycha lub Czarna Hańcza
  • Zwiedzanie miejscowości Wigry oraz Sejny
  • W drodze powrotnej Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN” w Warszawie

Koszt wycieczki:

• 900zł – uczniowie i członkowie PTTK (z opłaconą składką członkowską)
  • 1000zł – pozostali uczestnicy

W cenie wycieczki organizator zapewnia przejazd autokarem, noclegi. wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty przewodnickie, parkingi i ubezpieczenia NW.

Uwaga: Spływ kajakowy uzależniony jest od warunków atmosferycznych za oddzielną opłatą.

Zapisy na wycieczkę wraz z zaliczką w wysokości 100zł należy wpłacić do dnia 12.06.2017r. Pozostałą kwotę należy uiścić do dnia 31.07.2017r.

Zapisy i dodatkowe informacje w biurze PTTK w Mielcu ul. Chopina 8 Poniedziałek: godz. 13:30 – 16:30

lub telefonicznie: 17 586 23 63

Z turystycznym pozdrowieniem