pttk mielec poprawiony gif

Zapraszamy na nasze imprezy

Wycieczka na pojezierze

Oddział Miejski PTTK w Mielcu organizuje 8-o dniową wycieczkę turystyczno-krajoznawczą na pojezierze augustowsko-suwalskie w dniach od 05.08 – 12.08.2017r. Do udziału w wycieczce zapraszamy członków stowarzyszenia, sympatyków wraz z rodzinami.

Program wycieczki:

• Święta Góra Grabarka
  • Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem
  • Rejs statkiem na trasie Augustów – Studziennicza
  • Spływ kajakowy po rzece Marycha lub Czarna Hańcza
  • Zwiedzanie miejscowości Wigry oraz Sejny
  • W drodze powrotnej Muzeum Historii Żydów Polskich „POLIN” w Warszawie

Koszt wycieczki:

• 900zł – uczniowie i członkowie PTTK (z opłaconą składką członkowską)
  • 1000zł – pozostali uczestnicy

W cenie wycieczki organizator zapewnia przejazd autokarem, noclegi. wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty przewodnickie, parkingi i ubezpieczenia NW.

Uwaga: Spływ kajakowy uzależniony jest od warunków atmosferycznych za oddzielną opłatą.

Zapisy na wycieczkę wraz z zaliczką w wysokości 100zł należy wpłacić do dnia 12.06.2017r. Pozostałą kwotę należy uiścić do dnia 31.07.2017r.

Zapisy i dodatkowe informacje w biurze PTTK w Mielcu ul. Chopina 8 Poniedziałek: godz. 13:30 – 16:30

lub telefonicznie: 17 586 23 63

Z turystycznym pozdrowieniem

Zarząd Oddziału

Wycieczka do Łańcuta, Markowej i Leżajska

Oddział Miejski PTTK w Mielcu zaprasza wszystkich członków sympatyków oraz ich rodziny na wycieczkę do Łańcuta, Markowej oraz Leżajska w dniu 10.06.2017r.

Program wycieczki:
– Muzeum – Zamek w Łańcucie
– Muzeum Rodziny Ulmów w Markowej
– Klasztor Bernardynów w Leżajsku

Koszt wycieczki:
90zł – uczniowie i członkowie PTTK,
100zł – pozostali uczestnicy

W cenę wycieczki wliczony jest przejazd autokarem, wstęp do zwiedzanych obiektów, opłaty przewodnickie, ubezpieczenie NW oraz 1 posiłek w trakcie wycieczki.

Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane do dn. 29-05.2017 r. w biurze PTTK Mielec ul.Chopina 8 w każdy poniedziałek w godzinie 13:30 do 16:30.

Dodatkowe informacje w biurze PTTK w Mielcu ul. Chopina 8 w poniedziałek: godz. 13:30 do 16:30
Lub telefonicznie – nr tel. 17 586 23 63 (biuro)
nr tel. 17 586 36 79 (organizator kol. Adam Gorczyca)

Godzina wyjazdu 7:30 z pod TESCO.

Z turystycznym pozdrowieniem
Zarząd Oddziału.